Başa
Fipol Websitesi Anasayfası

Sosyal Ağlarda Fipol

KURUMSAL » HAKKIMIZDA

FİPOL A.Ş.

Su kaydırakları sektörünün öncü firması Polin A.Ş. ve havuz sektörünün öncü firması Günsu A.Ş.’nin bir araya gelmesiyle 2004 yılında Antalya’da kurulmuştur.

Fipol A.Ş. Antalya Organize Sanayi Bölgesinde; kendine ait 52.000 m2 alanda, 10.000 m2 kapalı üretim alanı ve yönetim binalarından oluşan birinci kısım inşaatını 2007 yılında tamamlayıp, üretim faaliyetlerine başlamıştır. Yatırımlarını 2020 yılına kadar tamamlayarak, 34.000 m2 kapalı üretim alanıyla, Avrupa’nın en büyük fiberglass üretim merkezlerinden biri olmayı hedeflemektedir.Grup firmalarının kompozit sektöründeki bilgi birikimleri ve tecrübeleriyle, havuz, tekne ve filtre üretimini hedeflemiş, yeni üretim teknikleri ve alışılmışın dışında modern üretim hattı dizaynı ile sektöre farklı bir bakış açısı getirmeyi planlamış, Hand Lay Up, Spray Up, RTM, Vakum İnfüzyon ve Pultrizyon üretim teknolojilerini kullanarak da, 2007 yılında bu konudaki ilk projelerini hayata geçirmiştir.

Amerika Birleşik Devletleri, Fransa, İspanya, Yunanistan ve İsrail’e ihraç ettiği fiberglass havuz, akvaryum ve diğer ürünler ile yurtdışı pazarındaki payını her geçen gün arttırmaktadır. Bugüne kadar cevapsız kalan müşteri istekleri, kompozit sektörünün diğer kullanım alanlarına da cevap vermeyi ilke edinen Fipol A.Ş. çatısı altında yanıt bulmuştur.

A.O.S.B. 2.Kısım Alanı 21.Cadde No:5
Döşemealtı / Antalya / Türkiye
+90 242 258 00 45 - 46 - 51 - 52
info@fipol.com.tr

2017 © tasarım ajansweb